Audi Q5
50 TFSI e 300pk PHEV S-Line | DEMO ! | Navigatie Camera Parkeersensoren Head-up-display Stoelverwarming Ledverlichting Cruise Control Getinte ramen Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 37.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.890,-
LEASEPRIJS: € 517,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.281,26 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 50 TFSI e 300pk PHEV S-Line | DEMO ! | Navigatie Camera Parkeersensoren Head-up-display Stoelverwarming Ledverlichting Cruise Control Getinte ramen Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 29 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 82.152 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 517,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GKG-58-V |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19" gegoten lichtmetalen velgen in "5-dubbelspaak ster"-design, 8Jx19
- Mythos zwart metallic
- S Line exterieur
- Akoestisch glas in voorportieren
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED-koplampen
- Privacy glas
- Raamlijsten, aluminium
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Spiegelkappen in carroseriekleur
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus
- Audi Connect diensten
- Audi smartphone interface
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- Head-up display
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met drie zones
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Stof Sequenz en leder met S-logo's
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus
- achteruitrijcamera
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Interieurvoorverwarming en -ventilatie
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voorin
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet
- Sportstoelen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Zonwering voor de zijruiten in de achterportieren
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi pre sense City
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerassistent
- Parkeerhulp plus
- passagiersairbag
- vervolgbotsing preventie
- Wegrijassistent
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Assistentiepakket Tour
- cruise control adaptief met Stop&Go
- file assistent
- Head-up-display
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- uitwijk assistent
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera